O Nas

/

Poznaj naszą markę bliżej

Sala Bankietowa Ślazyk – 15 lat doświadczenia

Sala Bankietowa Ślazyk to miejsce z charakterem o najwyższym standardzie spotkań oraz wydarzeń. Swoje początki datujemy na rok 2007, co podkreśla naszą znajomość branży oraz rynku. Nieustannie przykładamy wszelkich starań, aby rozwijać się i podążać za najnowszymi trendami. Regularnie dbamy o wygląd i prestiż naszej sali bankietowej, która od lat zarówno w tygodniu, jak i w weekendy spełnia swoją funkcję na najwyższym poziomie podczas licznych uroczystości weselnych, wydarzeń rodzinnych lub biznesowych.

Malownicza okolica, nowoczesny design

Sala Bankietowa zlokalizowana jest w malowniczym terenie Beskidu Wyspowego w Paśmie Łososińskim, a dokładnie w miejscowości Limanowa. To właśnie tutaj królują wspaniałe widoki, doskonale komponujące się z wieloma pięknymi i niezapomnianymi wydarzeniami. Sala Bankietowa Ślazyk położona jest z dala od miejskiego tłoku i hałasu, jednocześnie zapewnia łatwy dojazd i dostęp do drogi krajowej.

Uroczystości okolicznościowe, wesela…

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu niezapomnianych uroczystości od początku do samego końca, gwarantując doskonałe dopracowanie każdego niezbędnego elementu. Organizujemy wesela, poprawiny, chrzciny, rocznice ślubu, komunie, studniówki, półmetki, spotkania biznesowe, szkolenia oraz wiele innych uroczystości okolicznościowych, jak np. osiemnastki czy imieniny.

Nasz lokal doskonale sprawdza się jako sala weselna i posiada wszelkie niezbędne elementy do tego, aby zorganizować u nas wyjątkowe wesela oraz poprawiny. Zapewniamy świetną atmosferę już od pierwszego spotkania i oprowadzania przyszłych Państwa Młodych po kolejnych pomieszczeniach naszego lokalu. Dom weselny w Limanowej charakteryzuje się klimatyzowanymi salami, które mogą pomieścić do 220 osób. Ponadto pomieszczenia wyposażone są w system monitorowania wydarzenia dla biernych gości, dzięki czemu każdy z obecnych może brać udział w uroczystości weselnej. Sala Bankietowa Ślazyk posiada również przestronny parking, który pozwala na bezpieczny i spokojny pobyt w lokalu wszystkich zmotoryzowanych gości.

Uwolnij kulinarne zmysły z naszą kuchnią

Nasz lokal wyróżnia się pasją do gotowania i miłością do serwowania wyśmienitego jedzenia wszystkim Gościom. Menu Sali Bankietowej Ślazyk to przede wszystkim najlepsza jakość produktów połączona ze sprawdzonymi technikami kulinarnymi, która daje nietuzinkowy rezultat. Kubki smakowe naszych Gości biorą udział w prawdziwej uczcie, a estetyka podania potraw cieszy także ich oczy. Nasze dania oparte są na latach tradycji i kultury polskiej, a nowoczesne dodatki do potraw wprowadzają świeżość oraz możliwość niezapomnianej degustacji na naszych stołach. Razem z nami wyrusz w wyjątkową kulinarną przygodę.

Zapraszamy do Sali Bankietowej „Ślazyk”

Sala Bankietowa Ślazyk to doświadczenie i najwyższy standard świadczonych usług. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych Klientów. To u nas możesz liczyć na wsparcie i organizację wesela, poprawin, komunii, studniówki, spotkania biznesowego, szkolenia czy innej imprezy okolicznościowej. Od lat jesteśmy dla Was na rynku i to Wasze potrzeby są dla nas najważniejsze.